Volleybalvereniging Atalante Vinkeveen


Dames 2



Contact

Hier een aantal clubmailadressen van vrijwilligers en coördinatoren (2018-2019).

Coördinatoren/vrijwilligers E-mail
Dames 1 Dames1@vv-atalante.nl
Dames 2 Dames2@vv-atalante.nl
Dames 3 Dames3@vv-atalante.nl
Dames 4 Dames4@vv-atalante.nl
Heren 1 Heren1@vv-atalante.nl
Heren 2 Heren2@vv-atalante.nl
Heren 3 Heren3@vv-atalante.nl
Heren 4 Heren4@vv-atalante.nl
Recreanten recre@vv-atalante.nl
XR1 XR1@vv-atalante.nl
XR2 XR2@vv-atalante.nl
JA1 JA1@vv-atalante.nl
JB1 JB1@vv-atalante.nl
MA1 MA1@vv-atalante.nl
MB1 MB1@vv-atalante.nl
MC1 MC1@vv-atalante.nl
Mini1 Mini1@vv-atalante.nl
Mini2 Mini2@vv-atalante.nl
Mini3 Mini3@vv-atalante.nl
Jeugdbestuur (Inge, Fenny, Martine, Pim) jeugd@vv-atalante.nl
Jeugdtrainers Frans, George, Martine, Pim, Inge Jeugdtrainers@vv-atalante.nl
Trainers Jeroen, Frans, Ruud, Sjaak, Pim Trainers@vv-atalante.nl
Scheidsrechterscoördinator (Marion) scheids@vv-atalante.nl
TC (Daniëlle, Wilma, Denise, Kathy, ErikV, MartijnR) tc@vv-atalante.nl
Kleding bestellen (Martine) kleding@vv-atalante.nl
TStoernooi (Han, Robert) TStoernooi@vv-atalante.nl
2-2 toernooien (Martine, Erik V) 2-2@vv-atalante.nl
Beach (Martine) beachveldvinkeveen@gmail.com
Ook (Roos, Nel, PeterV, JanR, TimR, JokeR, MarkM, Loeps, Inge, Annemarie) Ook@vv-atalante.nl