Volleybalvereniging Atalante Vinkeveen
Scholentoernooi 2014



Vinkeveense plassen 2

Contact

Hier een aantal clubmailadressen van vrijwilligers en coördinatoren (2021-2022).

Coƶrdinatoren/vrijwilligers E-mail
Dames 1 Dames1@vv-atalante.nl
Dames 2 Dames2@vv-atalante.nl
Dames 3 Dames3@vv-atalante.nl
Dames 4 Dames4@vv-atalante.nl
Heren 1 Heren1@vv-atalante.nl
Heren 2 Heren2@vv-atalante.nl
Heren 3 Heren3@vv-atalante.nl
Recreanten recre@vv-atalante.nl
XR1 XR1@vv-atalante.nl
XR2 XR2@vv-atalante.nl
JB1 JB1@vv-atalante.nl
MC1 MC1@vv-atalante.nl
Mini1 Mini1@vv-atalante.nl
Mini2 Mini2@vv-atalante.nl
Mini3 Mini3@vv-atalante.nl
Jeugdbestuur (Martine, Tim, Lieke, Nancy) jeugd@vv-atalante.nl
Jeugdtrainers (Pim, Denise) Jeugdtrainers@vv-atalante.nl
Trainers (Carol, Irma, Pim, Jade, Suzan, Regi, Yorick) Trainers@vv-atalante.nl
Scheidsrechterscoƶrdinator (Regi) scheids@vv-atalante.nl
TC (Aletta, Erik, Irma, Martijn, Wil, Zoƫ) tc@vv-atalante.nl
Kleding bestellen (Tineke) kleding@vv-atalante.nl
TStoernooi (Max, Rick) TStoernooi@vv-atalante.nl
2-2 toernooien (Martine, Erik V) 2-2@vv-atalante.nl
Beach (Rick) beach@vv-atalante.nl
Minitrainers (Inge, Anouk, Daan, Pim, Nens, Martin) minitrainers@vv-atalante.nl