Volleybalvereniging Atalante Vinkeveen
Minidag 24-9-22

14-07-06: Feestweek beachtoernooi
14 juli 2006


Tijdens de Vinkeveense feestweek zal op de zaterdag een 3-3 beachtoernooi worden georganiseerd door Atalante. 

Vorig jaar, op 14 juli 2006 was Atalante gevraagd voor een demonstratiewedstrijd voor het programma Vitamine U van Regio TV Utrecht. Iedereen was enthousiast over het beachtoernooi en een balletje werd opgegooid om dit tijdens de volgende feestweek weer te doen. De feestweek organisatie was daar wel voor te vinden..

De idee is om net als in Wilnis 2 beachvelden op te tuigen en een 3-3 toernooi te spelen op de feestweekzaterdag. De ene poule is voor de recreatieve gezellige spelers, de andere poule voor voornamelijk (ook gezellige) volleyballers. Alle teams hebben minimaal 1 dame in het veld. Verdere info volgt nog.

Zie voor foto's van 14 juli 2006:
http://www.vinkeveen.nu/index1.htm 
http://www.vv-atalante.nl/fotoalbum.php?album=12

Annemarie
PR@vv-atalante.nlNaar het overzicht