Volleybalvereniging Atalante Vinkeveen


Dames 4

MC1

2-2 aangepast
26 mei 2014


De derde 2-2 avond is op 27 mei, voor deze avond kun je tot uiterlijk vrijdag 23 mei aanmelden.

Aanmeldformulier: https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?usp=drive_web&formkey=dGIybkhVTkZ3WkV0TFpTSVJ5Um5MTEE6MA#gid=0


Voor de volgende toernooien kun je aanmelden tot uiterlijk de vrijdag vóór de desbetreffende speeldag. Hieronder de aanmeldingen.


  Avond 1    
  13 mei, Fanatiek    
01 JR & Lucy Robert Hardeman Annemarie Bakker
02 veld 2, sorry veld 1 Iwan Hendriks Annike van Kouwen
03 Joker & Regi Joke Ruizendaal Regi Pothuizen
04 Kiss My Ace Frans Roos Tanja van Eijk
05 goeie combi Bas van der Lubbe Marjan Fares
06 Dubbelcool Malou de Vries Joost de Vries
07 the Bakers Xuee Lont Julius
08 Yo Wi Wilma van der Schaft Yorick van Schie
09 LOL! Stefan Post Remco Vrinzen
10 TL Lampies Tineke van Oudenallen Leroy Kuijper
11 1+1=3 Nancy Lijten Mirjam van de Strate
12 Slivovica team Jana Chatrnuchova Rick van der Linden
13 De Schuurtjes Jessica Schuurmans Peter Schuurmans
  13 mei, Sportief    
01 Veld 3 Brenda Kuijlenburg Joke Beijer-Bocxe
02 Mix5 Marion Engelen Anneke van Zwieten
03 De Bijlsmaaas Fenny Bijlsma Denise van der Laan
04 EmEnEm Martine de Graaff Marlieke Smit
05 CoCo's Corna Voorbij Cor Breems
06 paoling Ingeborg Verweij Paola de graaf
07 Essie en Sassie Saskia Smaling Esther van Sligtenhorst
08 Beter Teun Feddema Rebekka de Vree
09 Mar en An Marga Turenhout Anneke Aarsman
10 De Kneusjes Sayuri Iwasaki Anne-Wil de Haan
11 Blauwe Broodroosters Paula Passet Marilot Molewijk
       
  Avond 2    
  20 mei, Fanatiek    
01 JR & Lucy Robert Hardeman Annemarie Bakker
02 veld 2, sorry veld 1 Iwan Hendriks Annike van Kouwen
03 Joker & Regi Joke Ruizendaal Regi Pothuizen
04 Kiss My Ace Frans Roos Tanjs van Eijk
05 goeie combi Bas van der Lubbe Marjan Fares
06 Dubbelcool Malou de Vries Joost de Vries
07 the Bakers Xuee Lont Julius
08 Yo Wi Wilma van der Schaft Yorick van Schie
09 LOL! Stefan Post Remco Vrinzen
10 TL Lampies Tineke van Oudenallen Leroy Kuijper
11 1+1=3 Nancy Lijten Mirjam van de Strate
  20 mei, Sportief    
01 Veld 3 Brenda Kuijlenburg Joke Beijer-Bocxe
02 De Bijlsmaaas Fenny Bijlsma Denise van der Laan
03 EmEnEm Martine de Graaff Marlieke Smit
04 Beter Teun Feddema Rebekka de Vree
05 Longlegs Judith van Rossum Angelique van Elteren
06 Mar en An Marga Turenhout Anneke Aarsman
       
  Avond 3    
  27 mei, Fanatiek    
01 veld 2, sorry veld 1 Iwan Hendriks Annike van Kouwen
02 Kiss My Ace Frans Roos Tanja van Eijk
03 goeie combi Bas van der Lubbe Marjan Fares
04 Dubbelcool Malou de Vries Joost de Vries
05 the Bakers Xuee Lont Julius
06 Yo Wi Wilma van der Schaft Yorick van Schie
07 Mie & Regi Annemarie Bakker Regi Pothuizen
08 LOL! Stefan Post Remco Vrinzen
09 Slivovica team Jana Chatrnuchova Rick van der Linden
  27 mei, Sportief    
01 Veld 3 Brenda Kuijlenburg Joke Beijer-Bocxe
02 De Bijlsmaaas Fenny Bijlsma Denise van der Laan
03 CoCo's Corna Voorbij Cor Breems
04 paoling Ingeborg Verweij Paola de graaf
05 Beter Teun Feddema Rebekka de Vree
06 De Bolletjes Arjan Bakker Angelique van Elteren
       
  Avond 4    
  3 juni, Fanatiek    
01 veld 2, sorry veld 1 Iwan Hendriks Annike van Kouwen
02 Kiss My Ace Frans Roos Tanja van Eijk
03 goeie combi Bas van der Lubbe Marjan Fares
04 Dubbelcool Malou de Vries Joost de Vries
05 Yo Wi Wilma van der Schaft Yorick van Schie
06 Mini en Maxi Bas de Kuijer Martine de Graaff
07 Sas & Regi Saskia Smaling Regi Pothuizen
08 LOL! Stefan Post Remco Vrinzen
09 Slivovica team Jana Chatrnuchova Rick van der Linden
  3 juni Sportief    
01 De Bijlsmaaas Fenny Bijlsma Denise van der Laan
02 CoCo's Corna Voorbij Cor Breems
03 paoling Ingeborg Verweij Paola de graaf
04 Beter Teun Feddema Rebekka de Vree
05 Longlegs Judith van Rossum Angelique van Elteren
       
  Avond 5    
  10 juni, Fanatiek    
01 veld 2, sorry veld 1 iwan hendriks annike van kouwen
02 Kiss My Ace Frans Tanja
03 goeie combi Bas van der Lubbe Marjan Fares
04 Dubbelcool Malou de Vries Joost de Vries
05 Yo Wi Wilma van der Schaft Yorick van Schie
06 Mini en Maxi Bas de Kuijer Martine de Graaff
07 Sas & Regi Saskia Smaling Regi Pothuizen
08 LOL! Stefan Post Remco Vrinzen
  10 juni, Sportief    
01 De Bijlsmaaas Fenny Bijlsma Denise van der Laan
02 CoCo's Corna Voorbij Cor Breems
03 Beter Teun Feddema Rebekka de Vree
04 Longlegs Judith Angelique



17-06 avond 6 - individueel aanmelden
24-06 avond 7 - individueel aanmelden


Groetjes Erik en Martine



Naar het overzicht

Volg Atalante Vinkeveen
© Atalante Vinkeveen 2021