Volleybalvereniging Atalante Vinkeveen


Avital clinic mei 2009Wedstrijden a.s. vrijdag 27 februari
25 februari 2015


Ondanks de vakantieperiode worden er a.s. vrijdag 27 februari toch nog een drietal thuiswedstrijden gespeeld de Boei:

Om 19:15 spelen de dames van MC2 tegen Compaen MC2. Een voor hun nog onbekende tegenstander, die momenteel 2 plekken (en slechts 3 punten) boven hen staan.

Om de wedstrijden een beetje te spreiden speelt HS2 om 20:30 tegen Spaarnestad HS12. Dit team van Spaarnestad hangt in de onderste regionen van de poule, maar heeft sportief wat goed te maken na hun 0-4 thuisverlies tegen onze HS2 in de eerste wedstrijd van deze competitie.

En 'last but not least' speelt om 21:15 HS3 tegen de huidige nummer 1 van hun poule, FHC '91 HS1. Onze heren staan echter zéér verdienstelijk op de 2de plek, met 1 wedstrijd minder dan FHC, dus bij winst lonkt het kampioenschap!Naar het overzicht

Volg Atalante Vinkeveen
© Atalante Vinkeveen 2019