Volleybalvereniging Atalante Vinkeveen


Douchecup voor onze recreanten!!
19 januari 2016


Sinds 9 seizoenen wordt deze prestigieuze clubprijs uitgereikt aan het competitieteam dat de meeste sets heeft gewonnen. De Chapeaucup werd 3 jaar later geïntroduceerd als extra cup voor de meeste vergaarde 25+ winstpunten per set. De cups worden 2x per seizoen uitgerekend en uitgereikt.  

Nu vallen de recreanten -ondanks de maandelijkse recreantencompetitie waar een afvaardiging van deze 17 recre's graag aan meedoet- eigenlijk altijd buiten de boot. En toen tijdens de laatste Algemene Ledenvergadering werd gemeld dat de tweede cup van afgelopen seizoen 2014-2015 niet was uitgerekend en uitslagen ook niet meer beschikbaar, bedacht Ria (van Fons) zich geen moment. Nou dan kan die wel een keer naar de recreanten. En zo geschiedde. Voor de aardigheid. Gefeliciteerd!!Naar het overzicht