Volleybalvereniging Atalante Vinkeveen
Scholentoernooi 2014http://vv-atalante.nl/algemene-informatie/beach-volleybal

Winst voor D2 in rechtstreeks duel
21 februari 2016


De Vinkeveende dames vertoeven nog altijd op plek 9 en afstand van 10-11-12 is meer dan welkom. Rechtstreekse rivaal Amsterdam D5 (10e) had gelijksoortige ideeën en verscheen met maar liefst 11 dames aan de meet.

De pass waar fanatiek op getraind was liep zeker beter. En de service ook, 9-3 voor. Daarna waren het slordige foutjes van allerlei aard waardoor aanval of service net uit geslagen werden, Amsterdam liep weer goed bij. En hoewel winst best binnen bereik leek, kwam dat niet lekker uit de verf. Maar het lukte wel: 25-22.

In de tweede set bleven de teams dichter bij elkaar. Lekkere klappen waren er minder dan anders, en het bleef verder wat rommeliger dan anders. Soms hele mooie reddingen, maar dan niet afgemaakt. Aan het eind van de set was het nu de gastploeg dat aan het langste eind trok: 23-25 verlies.

De neuzen weer de zelfde kant op in het derde bedrijf, dat veel meer ging zoals het hoorde met mooi serveerwerk: 25-16. Voort met set vier. Toch weer meer rommelfoutjes en Amsterdam liep uit via 9-12 naar 12-18. Een fikse achterstand, maar onder luid gejoel werd de inhaalstrijd ingezet. Het werd 16-19, 18-21.. 24-24 En ja met de hakken over de Vinkeveense plas: 26-24.

Maandag treden de ladies wederom aan, in Amsterdam, en dan tegen lijstaanvoerder Albatros D1.  

 

 Naar het overzicht