Volleybalvereniging Atalante Vinkeveen
Scholentoernooi 2014

Dank je wel Schipholfonds!!
11 maart 2016


Het beachveld een stapje dichterbij!!!

Wij - als bestuur van Atalante - hebben het plan opgepakt om samen met korfbalvereniging De Vinken een beachveld te realiseren bij de sportvelden van de Vinken. Doel is een combi veld te maken zowel voor beachvolleybal als beachkorfbal. Net voor sluitingsdatum hebben we een plan opgesteld en ingediend bij het schipholfonds.

Vrijdag 11 maart hebben we dit mooie bedrag van ruim vijf en half duizend euro in ontvangst mogen nemen.

Maar we zijn er nog niet! Er is meer nodig om dit te realiseren. We zijn hard bezig om de gelden bijeen te krijgen zodat onder leiding van projectleider Erik V. er een mooi beachveld gaat komen! Wordt vervolgd!Naar het overzicht