Volleybalvereniging Atalante Vinkeveen
Scholentoernooi 2014

Vinkeveense plassen 2Beach bijdrage Veensteker, Haven & Viersprong!
11 april 2016


Het lekkerste trio uit Vinkeveen heeft vorig weekend te kennen gegeven ook een mooie bijdrage te willen doen voor ons beachveld. De Veensteker, De Haven en De Viersprong doneren samen 300 euro! Super bedankt!!

Sinds 2006 heeft de Veensteker het jaarlijkse Veensteker bedrijventoernooi gesponsord, op de vrijdag net nadat de competitie afgelopen was. Soms kwam dat niet helemaal mooi uit met de meivakantie, nacompetitie of Koninginnedag. Het aantal aanmeldingen werd minder, vandaar gekozen dit toernooi te stoppen. En.. we gaan natuurlijk focussen op het buiten beachen, straks op twee eigen beachvelden!

Erg sympathiek dat De Veensteker, De Haven en De Viersprong meedoen met onze nieuwe zomerse beachkoers. Nogmaals dank!

    Naar het overzicht