Volleybalvereniging Atalante Vinkeveen
MC1 Kampioen

Start aanleg beachveld week 33/34
27 juli 2016


Eindelijk is de kogel door de kerk. De Gemeente is akkoord met de aanleg van het beachveld bij De Vinken. Beide clubs ontvingen nog een subsidie van de Gemeente waarmee de fianciering nu rond is.
In de week van 15 augustus zal Erik V. starten met afgraven en aanleggen. Een
datum voor de feestelijke opening volgt!

Beachveld De Vinken en Atalante nog deze zomer gerealiseerd
VINKEVEEN – De wens voor een beachveld van Korfbalvereniging De Vinken en Volleybalvereniging Atalante komt nog deze zomer uit. Gemeente De Ronde Venen heeft groen licht gegeven voor de aanleg van het veld op het terrein van Korfbalvereniging De Vinken aan sportpark de Molmhoek in Vinkeveen. De financiering is zo goed als rond. Het beachveld moet zorgen voor meer reuring binnen beide verenigingen. ,,Nu hebben we een zomerstop van twee maanden’’, licht Martine Bouterse, bestuurslid van Atalante toe. ,,Met het beachveld kunnen we ook in de zomerperiode doorgaan met onze sport. Dat is beslist een verrijking voor onze vereniging. Er is nu al vraag naar tournooitjes in de zomerperiode.’’

Ook voor korfbalvereniging De Vinken biedt het beachveld volop kansen. ,,Beachkorfbal is enorm in opkomst’’, legt secretaris Ronald Mul uit. ,,Het is laagdrempeliger dan gewoon korfbal: bij beachkorfbal speel je slechts eenmaal per week een wedstrijdje. Je hoeft daar niet twee keer per week voor te trainen. Door de aanleg van het beachveld hopen we een nóg leukere vereniging te worden. Bovendien biedt de aanleg van het gezamenlijke veld voor de toekomst ook volop kansen voor een verdere samenwerking tussen onze vereniging en de volleybalclub.’’
{tekst:Rosanne Kok, 12-07-'16}Naar het overzicht