Volleybalvereniging Atalante Vinkeveen


Dames 2

Avital clinic mei 2009

Mooie uitdagende minidag
28 november 2016


Op 26 november moest de jongste jeugd weer aantreden op een minidag, ditmaal met 2 teams en voor beide teams een uitdagend programma.

Als eerste Girlpower met Renske, Lynn, Bente en Froukje. Erg spannend voor de meiden. Dit was voor hen de eerste keer en dan ook nog tegen teams die al even eerder zijn begonnen. Maar ze hebben zich goed geweerd tegen de teams van Ouderkerk, Uithoorn en Nieuw Vennep!
Goed geserveerd en toch ook al heel wat ballen in 3-en - met de vangbal ertussen - erover gespeeld. Ze zijn prima 5e geworden van de 6.
Dan de Minimix (Renske B., Emily, Esmee, Robin en ditmaal ook Marijn erbij). Ook daar een uitdagende dag, zij zijn een niveau omhoog gegaan. Geen vangbal meer maar het gewone minivolleybal spelletje! Natuurlijk, ze hadden er op getraind, maar het ging boven verwachting.
Twee van de drie wedstrijden gewonnen tegen teams uit Haarlem en Amstelveen. Ze zijn heel mooi 3e geworden in een poule van 7!Naar het overzicht