Volleybalvereniging Atalante Vinkeveen


MC1 KampioenLes op de Pijlstaartschool
06 november 2017


Maandag 6 november was de aftrap met groep 7 van de Pijlstaart. Onder leiding van volleybaltrainer Hans Ritmeester een warming up met bal en daarna werden de volleybalkneepjes weer doorgenomen. En dat ging aardig vlot, want je zag al heel duidelijk dat de klassen al meerdere jaren les hebben gehad!

De tweede training/gymles die voor deze groep volgende week is staat helemaal in het teken van het volleybalspelletje wat ook op het scholentoernooi gespeeld zal worden. Zo komen ze allemaal goed beslagen ten ijs.

In totaal zullen Hans en Pim zo’n 40 lessen gegeven op de scholen. De afsluiting is het volleybaltoernooi op de woensdagmiddagen 22 november (groep 3-7-8) en 29 november (groep 4-5-6). Van 13.00 tot ongeveer 16.00 uur kunnen de kinderen hun geleerde technieken tonen en strijden voor de diverse bekers!Naar het overzicht