Volleybalvereniging Atalante Vinkeveen

Dames 3

Klasse: 3e klasse
Trainer: Pim Dekker
Trainingsdag: Dinsdag
Trainingstijd: 19:30-21:00
Trainingslocatie: De Boei


Dames 3 seizoen 2019-2020:
Mailadres dames3@vv-atalante.nl is aangepast.

Rugnummer Naam Positie
0 Anja Smit
23 Georgette Ruizendaal
25 Marga Turenhout
31 Renate Hoogeveen
37 Kathy Renzenbrink
38 Bea Compier
39 Nienke Boxhoorn
44 Fiet Liesveld
98 Brenda Kuijlenburg
Datum Tijd Wedstrijd Sporthal
Vrijdag 18 september 19:30 Atalante DS 3 - VCH DS 5 De Boei
Kerklaan 32
3645EV Vinkeveen
Plan route
Vrijdag 25 september 20:30 Smashing Velsen '96 DS 3 - Atalante DS 3 Zeewijk
Planetenweg 301 B
1973BE IJmuiden
Plan route
Vrijdag 2 oktober 19:30 Atalante DS 3 - VIP DS 4 De Boei
Kerklaan 32
3645EV Vinkeveen
Plan route
Vrijdag 9 oktober 20:30 Smashing Velsen '96 DS 2 - Atalante DS 3 Zeewijk
Planetenweg 301 B
1973BE IJmuiden
Plan route
Vrijdag 16 oktober 19:30 Atalante DS 3 - Oradi/Omnia DS 1 De Boei
Kerklaan 32
3645EV Vinkeveen
Plan route
Donderdag 29 oktober 19:15 AMVJ-Martinus DS 3 - Atalante DS 3 Nieuwe Bankrashal
Pandora 3
1183KK Amstelveen
Plan route
Vrijdag 6 november 19:30 Atalante DS 3 - VHZ DS 2 De Boei
Kerklaan 32
3645EV Vinkeveen
Plan route
Vrijdag 13 november 20:30 VHZ DS 1 - Atalante DS 3 Estafette
Helsinkilaan 1
2152KG Nieuw-Vennep
Plan route
Vrijdag 20 november 19:30 Atalante DS 3 - Spaarnestad DS 10 De Boei
Kerklaan 32
3645EV Vinkeveen
Plan route
Woensdag 25 november 19:15 Spaarnestad DS 6 - Atalante DS 3 Beyneshal
Stationsplein 134
2011LN Haarlem
Plan route
Vrijdag 11 december 21:15 Atalante DS 2 - Atalante DS 3 De Boei
Kerklaan 32
3645EV Vinkeveen
Plan route
Vrijdag 8 januari 0:00 Atalante DS 3 - Atalante DS 2 De Boei
Kerklaan 32
3645EV Vinkeveen
Plan route
Vrijdag 15 januari 19:30 Atalante DS 3 - Smashing Velsen '96 DS 3 De Boei
Kerklaan 32
3645EV Vinkeveen
Plan route
Vrijdag 22 januari 21:45 VIP DS 4 - Atalante DS 3 De Karekiet
Karekietpark 2
1444HV Purmerend
Plan route
Vrijdag 29 januari 19:30 Atalante DS 3 - Smashing Velsen '96 DS 2 De Boei
Kerklaan 32
3645EV Vinkeveen
Plan route
Maandag 1 februari 20:45 Oradi/Omnia DS 1 - Atalante DS 3 Sportcentrum De Waterlelie
Dreef 7
1431WC Aalsmeer
Plan route
Vrijdag 12 februari 19:30 Atalante DS 3 - AMVJ-Martinus DS 3 De Boei
Kerklaan 32
3645EV Vinkeveen
Plan route
Vrijdag 5 maart 20:30 VHZ DS 2 - Atalante DS 3 Estafette
Helsinkilaan 1
2152KG Nieuw-Vennep
Plan route
Vrijdag 12 maart 0:00 Atalante DS 3 - VHZ DS 1 De Boei
Kerklaan 32
3645EV Vinkeveen
Plan route
Maandag 15 maart 21:00 Spaarnestad DS 10 - Atalante DS 3 Beyneshal
Stationsplein 134
2011LN Haarlem
Plan route
Vrijdag 26 maart 0:00 Atalante DS 3 - Spaarnestad DS 6 De Boei
Kerklaan 32
3645EV Vinkeveen
Plan route
Zaterdag 17 april 13:00 VCH DS 5 - Atalante DS 3 FBK-hal
Arnolduspark 3
2132CR Hoofddorp
Plan route
Datum Wedstrijd Uitslag Setstanden
Positie Team Wedstrijden Punten Sets voor Sets tegen Punten voor Punten tegen
0 Lovoc DS 3 0 0 0 0 0 0
0 Forza Hoogland DS 7 0 0 0 0 0 0
0 Unicornus DS 3 0 0 0 0 0 0
0 Almere Buiten DS 2 0 0 0 0 0 0
0 AVV Keistad DS 8 0 0 0 0 0 0
0 Afas-LEOS DS 2 0 0 0 0 0 0
0 Oberon DS 3 0 0 0 0 0 0
0 Voleem DS 3 0 0 0 0 0 0
0 VC Allvo DS 5 0 0 0 0 0 0
0 vv Nederhorst DS 1 0 0 0 0 0 0
0 Voleem DS 5 0 0 0 0 0 0
Datum Titel  
22-04-2018D3 liet zich het kaas van de brood etenLees meer
08-04-2018Een frisse wind door D3Lees meer
11-03-2018D3 doet goede zaken in LoosdrechtLees meer
18-02-2018D3 bijna ten onder aan topsportprogrammaLees meer
04-02-2018D3 komt fantastisch de winterstop uitLees meer
30-04-2017D3 is ongeslagen kampioenLees meer
23-04-2017D3: ik huf, jij huft, wij hebben gehuftLees meer
10-04-2017D3 wint ook laatste thuiswedstrijdLees meer
12-03-2017D3 ‘hosst’ er op losLees meer
26-02-2017D3 niet schoon, toch fris!Lees meer


Bekijk meer verslagen »

« terug