Volleybalvereniging Atalante Vinkeveen

Dames 4

Klasse: 3e klasse
Trainer: Pim Dekker
Trainingsdag: Dinsdag
Trainingstijd: 19:30-21:00
Trainingslocatie: De Boei


Dames 4 seizoen 2020-2021:
Mailadres dames4@vv-atalante.nl is aangepast.

Rugnummer Naam Positie
0 Anja Smit
23 Georgette Ruizendaal
37 Kathy Renzenbrink
38 Bea Compier
39 Nienke Boxhoorn
44 Fiet Liesveld
98 Brenda Kuijlenburg
Datum Tijd Wedstrijd Sporthal
Donderdag 1 oktober 19:15 SAS'70 DS 3 - Atalante DS 4 de Scheg
Arthur van Schendellaan 100 a
1422LE Uithoorn
Plan route
Vrijdag 9 oktober 21:15 Atalante DS 4 - Spaarnestad DS 15 De Boei
Kerklaan 32
3645EV Vinkeveen
Plan route
Vrijdag 30 oktober 19:30 Atalante DS 4 - Spaarnestad DS 14 De Boei
Kerklaan 32
3645EV Vinkeveen
Plan route
Vrijdag 6 november 20:30 VHZ DS 5 - Atalante DS 4 Estafette
Helsinkilaan 1
2152KG Nieuw-Vennep
Plan route
Vrijdag 13 november 21:15 Atalante DS 4 - KDO DS 1 De Boei
Kerklaan 32
3645EV Vinkeveen
Plan route
Vrijdag 27 november 21:15 Atalante DS 4 - Oradi/Omnia DS 2 De Boei
Kerklaan 32
3645EV Vinkeveen
Plan route
Woensdag 9 december 20:45 V.V.Ouderkerk DS 2 - Atalante DS 4 Bindelwijk
Koningin Julianalaan 16
1191CD Ouderkerk aan de Amstel
Plan route
Woensdag 16 december 19:15 V.V.Ouderkerk DS 3 - Atalante DS 4 Bindelwijk
Koningin Julianalaan 16
1191CD Ouderkerk aan de Amstel
Plan route
Vrijdag 15 januari 21:15 Atalante DS 4 - Oradi/Omnia DS 3 De Boei
Kerklaan 32
3645EV Vinkeveen
Plan route
Vrijdag 22 januari 21:15 Atalante DS 4 - SAS'70 DS 3 De Boei
Kerklaan 32
3645EV Vinkeveen
Plan route
Woensdag 27 januari 19:15 Spaarnestad DS 15 - Atalante DS 4 Beyneshal
Stationsplein 134
2011LN Haarlem
Plan route
Vrijdag 5 februari 21:15 Atalante DS 4 - VHZ DS 4 De Boei
Kerklaan 32
3645EV Vinkeveen
Plan route
Maandag 8 februari 19:15 Spaarnestad DS 14 - Atalante DS 4 Beyneshal
Stationsplein 134
2011LN Haarlem
Plan route
Vrijdag 19 februari 20:30 VHZ DS 4 - Atalante DS 4 Estafette
Helsinkilaan 1
2152KG Nieuw-Vennep
Plan route
Vrijdag 5 maart 21:15 Atalante DS 4 - VHZ DS 5 De Boei
Kerklaan 32
3645EV Vinkeveen
Plan route
Woensdag 10 maart 20:15 KDO DS 1 - Atalante DS 4 KDO sporthal
Vuurlijn 51
1424NN De Kwakel
Plan route
Vrijdag 19 maart 21:15 Atalante DS 4 - V.V.Ouderkerk DS 3 De Boei
Kerklaan 32
3645EV Vinkeveen
Plan route
Maandag 22 maart 20:45 Oradi/Omnia DS 2 - Atalante DS 4 Sportcentrum De Waterlelie
Dreef 7
1431WC Aalsmeer
Plan route
Vrijdag 9 april 21:15 Atalante DS 4 - V.V.Ouderkerk DS 2 De Boei
Kerklaan 32
3645EV Vinkeveen
Plan route
Donderdag 15 april 19:15 SAS'70 DS 2 - Atalante DS 4 de Scheg
Arthur van Schendellaan 100 a
1422LE Uithoorn
Plan route
Datum Wedstrijd Uitslag Setstanden
Maandag 21-09-2020 om 19:30u Oradi/Omnia DS 3 - Atalante DS 4 0-4 22-25, 17-25, 23-25, 18-25
Vrijdag 18-09-2020 om 21:15u Atalante DS 4 - SAS'70 DS 2 0-4 17-25, 12-25, 15-25, 14-25
Positie Team Wedstrijden Punten Sets voor Sets tegen Punten voor Punten tegen
1 KDO DS 1 2 10 8 0 200 115
2 V.V.Ouderkerk DS 3 2 9 7 1 190 122
3 V.V.Ouderkerk DS 2 2 8 6 2 196 156
4 Spaarnestad DS 14 3 6 5 7 240 264
5 SAS'70 DS 2 1 5 4 0 100 58
6 Atalante DS 4 2 5 4 4 158 180
7 Oradi/Omnia DS 2 1 4 3 1 99 77
8 SAS'70 DS 3 1 1 1 3 77 99
9 VHZ DS 5 2 1 1 7 145 189
10 Spaarnestad DS 15 2 1 1 7 127 199
11 Oradi/Omnia DS 3 1 0 0 4 80 100
12 VHZ DS 4 1 0 0 4 47 100
Datum Titel  
22-04-2018D3 liet zich het kaas van de brood etenLees meer
08-04-2018Een frisse wind door D3Lees meer
11-03-2018D3 doet goede zaken in LoosdrechtLees meer
18-02-2018D3 bijna ten onder aan topsportprogrammaLees meer
04-02-2018D3 komt fantastisch de winterstop uitLees meer
30-04-2017D3 is ongeslagen kampioenLees meer
23-04-2017D3: ik huf, jij huft, wij hebben gehuftLees meer
10-04-2017D3 wint ook laatste thuiswedstrijdLees meer
12-03-2017D3 ‘hosst’ er op losLees meer
26-02-2017D3 niet schoon, toch fris!Lees meer


Bekijk meer verslagen »

« terug