Volleybalvereniging Atalante Vinkeveen

MC1

Klasse: Meisjes C 1e Klasse G
Trainer: Anne Wil/Nadine
Trainingsdag: Dinsdag
Trainingstijd: 18:00-19:30
Trainingslocatie: VLC


Rugnummer Naam Positie
16 Renske Breij
23 Janna de Vries
28 Marijn Pothuizen
34 Emily Harrington
48 Robin Boos
81 Julia Clerc
100 Ellemijn Dubbeldam
101 Ruth van Eck
Datum Tijd Wedstrijd Sporthal
Vrijdag 22 februari 19:00 Waterlanders MC 1 - Atalante MC 1 De Steupel
Maarten Freeke Wije 2
2421TP NIEUWKOOP
Plan route
Zaterdag 9 maart 10:15 Limes MC 2 - Atalante MC 1 Sporthal De Paperclip
Parkzichtlaan 203
3544MN UTRECHT
Plan route
Zaterdag 16 maart 12:15 OKV MC 2 - Atalante MC 1 De Kroon
Hendriklaan 2
3481VR HARMELEN
Plan route
Vrijdag 22 maart 19:30 Atalante MC 1 - Castellum MC 1 De Boei
Kerklaan 32
3645EV VINKEVEEN
Plan route
Vrijdag 12 april 19:30 Atalante MC 1 - OKV MC 2 De Boei
Kerklaan 32
3645EV VINKEVEEN
Plan route
Datum Wedstrijd Uitslag Setstanden
Vrijdag 15-02-2019 om 19:30u Atalante MC 1 - KIREMKO VTC Woerden MC 1 0-4 19-25, 22-25, 21-25, 16-25
Vrijdag 08-02-2019 om 19:00u Castellum MC 1 - Atalante MC 1 1-3 16-25, 13-25, 25-19, 23-25
Vrijdag 25-01-2019 om 19:30u Atalante MC 1 - Limes MC 2 1-3 25-17, 16-25, 18-25, 19-25
Zaterdag 19-01-2019 om 11:00u KIREMKO VTC Woerden MC 1 - Atalante MC 1 3-1 25-11, 25-14, 25-23, 22-25
Vrijdag 11-01-2019 om 19:30u Atalante MC 1 - Waterlanders MC 1 1-3 22-25, 17-25, 25-20, 14-25
Vrijdag 14-12-2018 om 19:00u vv Nederhorst MC 1 - Atalante MC 1 1-3 10-25, 7-25, 26-24, 21-25
Vrijdag 07-12-2018 om 19:30u Atalante MC 1 - Prima Donna Kaas Huizen MC 3 1-3 24-26, 25-23, 22-25, 15-25
Vrijdag 23-11-2018 om 19:30u Atalante MC 1 - VC Allvo MC 1 2-2 16-25, 19-25, 25-12, 25-18
Zaterdag 17-11-2018 om 14:15u Prima Donna Kaas Huizen MC 3 - Atalante MC 1 2-2 25-23, 20-25, 21-25, 25-19
Vrijdag 09-11-2018 om 19:00u vv Nederhorst MC 2 - Atalante MC 1 0-4 12-25, 14-25, 15-25, 12-25
Dinsdag 30-10-2018 om 18:30u Oberon MC 2 - Atalante MC 1 0-4 17-25, 17-25, 9-25, 19-25
Vrijdag 26-10-2018 om 19:30u Atalante MC 1 - vv Nederhorst MC 2 4-0 25-11, 25-13, 25-20, 25-18
Zaterdag 20-10-2018 om 14:15u VC Allvo MC 1 - Atalante MC 1 0-4 22-25, 5-25, 12-25, 12-25
Vrijdag 28-09-2018 om 19:30u Atalante MC 1 - Oberon MC 2 4-0 25-8, 25-8, 25-5, 25-18
Vrijdag 21-09-2018 om 19:30u Atalante MC 1 - vv Nederhorst MC 1 2-2 25-14, 12-25, 10-25, 25-4
Positie Team Wedstrijden Punten Sets voor Sets tegen Punten voor Punten tegen
1 KIREMKO VTC Woerden MC 1 5 19 19 1 497 332
2 Waterlanders MC 1 4 12 12 4 397 316
3 Limes MC 2 5 11 11 9 447 429
4 OKV MC 2 5 9 9 11 405 419
5 Atalante MC 1 5 6 6 14 401 461
6 Castellum MC 1 6 3 3 21 400 590
Datum Titel  
08-03-2017Minidag in Ouderkerk 11 maartLees meer
16-01-2017Goede scores bij de mini'sLees meer
30-10-2016Gedeeld eerste plaats voor Atalante MinimixLees meer
25-09-2016Minimix heel mooi tweedeLees meer
18-01-2016Minimix groeit in hun spelLees meer
20-02-2007Districtselecties voor onze D jeugdLees meer


Bekijk meer verslagen »

« terug