Volleybalvereniging Atalante Vinkeveen

Dames 4

Klasse: 3e klasse
Trainer: -
Trainingsdag: -
Trainingstijd: -
Trainingslocatie: -


Dames 4 seizoen 2019-2020:
Mailadres dames4@vv-atalante.nl is aangepast.

Rugnummer Naam Positie
0 Nancy Lijten
0 Irma Schouten
0 Marlieke Smit
0 Bea Bosboom
0 Wendy Bosboom
0 Joke Ruizendaal
0 Monique Verbruggen
0 Carin van Kouwen
0 Annike van Kouwen
0 Patricia van Dijk
0 Inge Bakker
0 Annemarie Bakker
Datum Tijd Wedstrijd Sporthal
Vrijdag 18 september 21:15 Atalante DS 4 - SAS'70 DS 2 De Boei
Kerklaan 32
3645EV Vinkeveen
Plan route
Maandag 21 september 19:30 Oradi/Omnia DS 3 - Atalante DS 4 Sportcentrum De Waterlelie
Dreef 7
1431WC Aalsmeer
Plan route
Donderdag 1 oktober 21:00 SAS'70 DS 3 - Atalante DS 4 de Scheg
Arthur van Schendellaan 100 a
1422LE Uithoorn
Plan route
Vrijdag 9 oktober 21:15 Atalante DS 4 - Spaarnestad DS 15 De Boei
Kerklaan 32
3645EV Vinkeveen
Plan route
Vrijdag 16 oktober 20:30 VHZ DS 4 - Atalante DS 4 Estafette
Helsinkilaan 1
2152KG Nieuw-Vennep
Plan route
Vrijdag 30 oktober 21:15 Atalante DS 4 - Spaarnestad DS 14 De Boei
Kerklaan 32
3645EV Vinkeveen
Plan route
Vrijdag 6 november 20:30 VHZ DS 5 - Atalante DS 4 Estafette
Helsinkilaan 1
2152KG Nieuw-Vennep
Plan route
Vrijdag 13 november 21:15 Atalante DS 4 - KDO DS 1 De Boei
Kerklaan 32
3645EV Vinkeveen
Plan route
Vrijdag 27 november 21:15 Atalante DS 4 - Oradi/Omnia DS 2 De Boei
Kerklaan 32
3645EV Vinkeveen
Plan route
Woensdag 9 december 20:45 V.V.Ouderkerk DS 2 - Atalante DS 4 Bindelwijk
Koningin Julianalaan 16
1191CD Ouderkerk aan de Amstel
Plan route
Woensdag 16 december 19:15 V.V.Ouderkerk DS 3 - Atalante DS 4 Bindelwijk
Koningin Julianalaan 16
1191CD Ouderkerk aan de Amstel
Plan route
Vrijdag 15 januari 21:15 Atalante DS 4 - Oradi/Omnia DS 3 De Boei
Kerklaan 32
3645EV Vinkeveen
Plan route
Vrijdag 22 januari 21:15 Atalante DS 4 - SAS'70 DS 3 De Boei
Kerklaan 32
3645EV Vinkeveen
Plan route
Vrijdag 5 februari 21:15 Atalante DS 4 - VHZ DS 4 De Boei
Kerklaan 32
3645EV Vinkeveen
Plan route
Maandag 8 februari 21:00 Spaarnestad DS 14 - Atalante DS 4 Beyneshal
Stationsplein 134
2011LN Haarlem
Plan route
Zaterdag 13 februari 19:15 Spaarnestad DS 15 - Atalante DS 4 Beyneshal
Stationsplein 134
2011LN Haarlem
Plan route
Vrijdag 5 maart 21:15 Atalante DS 4 - VHZ DS 5 De Boei
Kerklaan 32
3645EV Vinkeveen
Plan route
Woensdag 10 maart 20:15 KDO DS 1 - Atalante DS 4 KDO sporthal
Vuurlijn 51
1424NN De Kwakel
Plan route
Vrijdag 19 maart 21:15 Atalante DS 4 - V.V.Ouderkerk DS 3 De Boei
Kerklaan 32
3645EV Vinkeveen
Plan route
Maandag 22 maart 20:45 Oradi/Omnia DS 2 - Atalante DS 4 Sportcentrum De Waterlelie
Dreef 7
1431WC Aalsmeer
Plan route
Vrijdag 9 april 21:15 Atalante DS 4 - V.V.Ouderkerk DS 2 De Boei
Kerklaan 32
3645EV Vinkeveen
Plan route
Donderdag 15 april 21:00 SAS'70 DS 2 - Atalante DS 4 de Scheg
Arthur van Schendellaan 100 a
1422LE Uithoorn
Plan route
Datum Wedstrijd Uitslag Setstanden
Positie Team Wedstrijden Punten Sets voor Sets tegen Punten voor Punten tegen
0 Lovoc DS 3 0 0 0 0 0 0
0 Forza Hoogland DS 7 0 0 0 0 0 0
0 Unicornus DS 3 0 0 0 0 0 0
0 Almere Buiten DS 2 0 0 0 0 0 0
0 AVV Keistad DS 8 0 0 0 0 0 0
0 Afas-LEOS DS 2 0 0 0 0 0 0
0 Oberon DS 3 0 0 0 0 0 0
0 Voleem DS 3 0 0 0 0 0 0
0 VC Allvo DS 5 0 0 0 0 0 0
0 vv Nederhorst DS 1 0 0 0 0 0 0
0 Voleem DS 5 0 0 0 0 0 0
Datum Titel  
04-07-2020Activiteiten dames 4Lees meer
29-03-2020Wel en wee van dames 4Lees meer
29-02-2020Jonas in de Walvis overwonnenLees meer
16-02-2020D4 weer lekker bezig!Lees meer
21-01-2020Mooie toppert van dames 4!Lees meer
16-11-2019Creatieve opstelling, zwart shirt en setverliesLees meer
09-11-2019Snelle partij en door..Lees meer
18-10-2019Kedeng, kedeng, de dames 4 treinLees meer
05-10-2019D4 nog steeds op goede wegLees meer
28-09-2019Dames 4 in lijnLees meer


Bekijk meer verslagen »

« terug