Volleybalvereniging Atalante Vinkeveen
MC1 Kampioen

Scholentoernooi 2014Tussen Kerst en Nieuwjaar Toernooi
04 december 2018


Op vrijdag 28 december a.s. zal het jaarlijks terugkerende Tussen-Kerst-en-Nieuwjaartoernooi voor de 18de keer plaatsvinden.

Aanmelden kan hier(klik)

Start 19:15u tot ca 22:15u.

Na de prijsuitreiking volgt de keileuke loterij met leuke prijzen en aardigheidjes die deelnemers zelf meenemen van zolder, van Sinterklaas, uit het kerstpakket, wijnkelder of voorraadkast. Creatieve bak- en knutselideëen zijn ook helemaal leuk. Dus sparen maar vast!

 

Aanmeldingen tot nu toe:

Rick, Elly, Max, Marc, Lieke, Regi, Pim(1), Emma(1), Ellen(2), Denise(2), Nancy(3), Niels(3), Tineke(4), Joke(4), Martijn, Mike, Emma, Rob(5), Gerrit(5), Gert(5), Mark(5), Denise(5), Marilot (5), Natasha (5), Stefan,  Ivar, Wendy(6), Yorrick(6), Tiffany (6), Ruben, Robbert, Tess, Eva(7), Isa(7), Judith, Vito, Noa, Annike, Loes, Brenda, Lars, Brent, Corna, Layla

 

 Naar het overzicht