Volleybalvereniging Atalante Vinkeveen
Dames 4

Inschrijven Asssuline Turfstekerstoernooi open!
27 februari 2016


Aanmelden voor het enige echte Assuline Turfstekerstoernooi is geopend!!! Editie 28 staat gepland op zondag 29 mei van 10:00u tot ca 16:30u op de korfbalvelden van onze vriendelijke vrienden van De Vinken in Vinkeveen. 

Een team bestaat uit minimaal 6 personen, bij voorkeur 2 dames in het veld. Op twee niveaus wordt gestreden om de wisseltrofee: het recreatie toernooi is voor een gezellig dagje sportief bezig zijn, het Super recreanten toernooi voor teams met volleybalervaring. 

Aan de kids is ook gedacht: het springkussen halen we natuurlijk graag weer van stal.

Voor deelname vragen we 30 euro per team, op de toernooidag te voldoen. Twee weken van tevoren sluit de inschrijving en wordt het programmaboekje gepubliceerd en aan de captains gestuurd.  

Aanmelden kan telefonisch via Han Feddema (0297-287952) óf door een mail te sturen naar Annemarie (pr@vv-atalante.nl) met teamnaam, captain en poule 'recreanten' of 'superrecreanten'. 

Sportieve groet en graag tot ziens!
Han Feddema (tel 0297-287952)
Robert Hardeman
Annemarie BakkerNaar het overzicht