Volleybalvereniging Atalante Vinkeveen


Minidag 24-9-22



Bestuur

Het bestuur van Atalante bestaat in seizoen 2023-2024 uit 7 personen. Zij komen ongeveer iedere maand bijeen voor een bestuursvergadering. Aan het eind van het seizoen in juli vindt de jaarlijkse Algemene Ledenvergadering (ALV) plaats. De leden van het bestuur worden gekozen door deze ALV voor een periode van drie opeenvolgende jaren.

Vragen, opmerkingen en tips? Aarzel niet en stap op ons af of stuur een mail. Dat kan naar een van onderstaande mailadressen of naar allemaal via bestuur@vv-atalante.nl.

Functie Naam E-mail
Voorzitter Wil Voorbij voorzitter@vv-atalante.nl
Penningmeester Regi Pothuizen Penningm@vv-atalante.nl
Secretaris Max Bouman Secreta@vv-atalante.nl
Voorzitter Jeugd Martine Bouterse jeugd@vv-atalante.nl
Wedstrijdsecretaris Martijn Raave Wedstrsecr@vv-atalante.nl
PR Nancy Lijten nancy@vv-atalante.nl
Ledenadministratie Rick de Groot rick@vv-atalante.nl