Volleybalvereniging Atalante Vinkeveen

Heren 5

Klasse: 3e klasse
Trainer: Wisselend
Trainingsdag: Dinsdag
Trainingstijd: 17:30-19:00
Trainingslocatie: De Boei


Rugnummer Naam Positie
0 Jacob Biemond
0 Jaap Bouman
0 Rick de Groot
0 Jelmer de Haan
0 Niek de Haan
0 Benne de Jonge
0 Robert Lanting
0 Jim Mulder
0 Regi Pothuizen
0 First Permsri
Datum Tijd Wedstrijd Sporthal
Vrijdag 13 september 21:15 Atalante HS 5 - Madjoe HS 9 De Boei
Kerklaan 32
3645EV Vinkeveen
Plan route
Vrijdag 20 september 21:15 Atalante HS 5 - Fietsenwinkel de Duif - K.V.A. HS 5 De Boei
Kerklaan 32
3645EV Vinkeveen
Plan route
Woensdag 25 september 21:00 The Improbables HS 1 - Atalante HS 5 Wethouder Verheijhal
Polderweg 300
1093KP Amsterdam
Plan route
Vrijdag 4 oktober 19:30 VIF HS 2 - Atalante HS 5 De Lieberg
Jan van der Heijdenstraat 170
1221EM Hilversum
Plan route
Vrijdag 11 oktober 21:15 Atalante HS 5 - Salvo '67 HS 2 De Boei
Kerklaan 32
3645EV Vinkeveen
Plan route
Vrijdag 18 oktober 20:15 Unicornus HS 2 - Atalante HS 5 De Kuil
Torenvalk 47
3752SJ Bunschoten-Spakenburg
Plan route
Vrijdag 8 november 21:15 Atalante HS 5 - Prima Donna Kaas Huizen HS 6 De Boei
Kerklaan 32
3645EV Vinkeveen
Plan route
Vrijdag 22 november 21:30 vv Nederhorst HS 2 - Atalante HS 5 De Blijk
Blijklaan 3
1394KA Nederhorst den Berg
Plan route
Vrijdag 29 november 21:30 vv Nederhorst HS 2 - Atalante HS 5 De Blijk
Blijklaan 3
1394KA Nederhorst den Berg
Plan route
Vrijdag 6 december 20:00 AFAS-LEOS HS 2 - Atalante HS 5 De Korf
De Smidse 1
3831NT Leusden
Plan route
Vrijdag 13 december 21:15 Atalante HS 5 - Voleem HS 5 De Boei
Kerklaan 32
3645EV Vinkeveen
Plan route
Vrijdag 20 december 21:15 Atalante HS 5 - VIF HS 2 De Boei
Kerklaan 32
3645EV Vinkeveen
Plan route
Vrijdag 10 januari 21:00 Salvo '67 HS 2 - Atalante HS 5 De Vierstee
Nachtegaallaan 30
3738EB Maartensdijk
Plan route
Vrijdag 17 januari 21:15 Atalante HS 5 - Unicornus HS 2 De Boei
Kerklaan 32
3645EV Vinkeveen
Plan route
Vrijdag 31 januari 21:30 Prima Donna Kaas Huizen HS 6 - Atalante HS 5 Prima Donna Kaas Arena
Korenwolf 33 -35
1273ND Huizen
Plan route
Vrijdag 14 februari 19:30 Atalante HS 5 - vv Nederhorst HS 2 De Boei
Kerklaan 32
3645EV Vinkeveen
Plan route
Vrijdag 21 maart 21:15 Atalante HS 5 - AFAS-LEOS HS 2 De Boei
Kerklaan 32
3645EV Vinkeveen
Plan route
Zaterdag 29 maart 16:15 Voleem HS 5 - Atalante HS 5 Huis van Eemnes
Noordersingel 4
3755EZ Eemnes
Plan route
Vrijdag 4 april 21:15 Atalante HS 5 - VIF HS 2 De Boei
Kerklaan 32
3645EV Vinkeveen
Plan route
Datum Wedstrijd Uitslag Setstanden
Positie Team Wedstrijden Punten Sets voor Sets tegen Punten voor Punten tegen
0 Unicornus HS 1 0 0 0 0 0 0
0 Touché '86 HS 3 0 0 0 0 0 0
0 VIF HS 1 0 0 0 0 0 0
0 Wilhelmina HS 4 0 0 0 0 0 0
0 The Smashers HS 3 0 0 0 0 0 0
0 Oberon HS 2 0 0 0 0 0 0
0 vv Nederhorst HS 1 0 0 0 0 0 0
0 Oberon HS 3 0 0 0 0 0 0
0 Sovoco HS 4 0 0 0 0 0 0
0 Switch Hooglanderveen HS 4 0 0 0 0 0 0

« terug