Volleybalvereniging Atalante Vinkeveen

Dames 3

Klasse: 2e klasse
Trainer: -
Trainingsdag: -
Trainingstijd: -
Trainingslocatie: -


Dames 3 seizoen 2023-2024:
Mailadres dames3@vv-atalante.nl is aangepast.

Rugnummer Naam Positie
21 Monique van Tellingen Midden
24 Inge Bakker Passer/loper
25 Annemarie Bakker Spelverdeler
27 Mirjam van der Strate Passer/loper
29 Annike van Kouwen Midden
30 Joke Ruizendaal Midden
31 Carin van Kouwen Passer/loper
32 Nancy Lijten Passer/loper
33 Silvia Verlaan-Bakker Diagonaal
55 Natalie van Scheppingen Passer/loper
Datum Tijd Wedstrijd Sporthal
Zaterdag 14 september 13:00 Sovoco DS 3 - Atalante DS 3 De Bunt
Oude Utrechtseweg 10
3768CC Soest
Plan route
Vrijdag 20 september 21:15 Atalante DS 3 - Unicornus DS 2 De Boei
Kerklaan 32
3645EV Vinkeveen
Plan route
Vrijdag 27 september 21:15 Atalante DS 3 - VC Allvo DS 3 De Boei
Kerklaan 32
3645EV Vinkeveen
Plan route
Vrijdag 4 oktober 21:15 Atalante DS 3 - Oradi/Omnia DS 2 De Boei
Kerklaan 32
3645EV Vinkeveen
Plan route
Vrijdag 11 oktober 19:15 Spaarnestad DS 13 - Atalante DS 3 Yvonne van Gennip Sporthal
Sportweg 7
2024CN Haarlem
Plan route
Vrijdag 18 oktober 21:15 Atalante DS 3 - Spaarnestad DS 12 De Boei
Kerklaan 32
3645EV Vinkeveen
Plan route
Donderdag 7 november 21:00 AMVJ-Martinus DS 2 - Atalante DS 3 Nieuwe Bankrashal
Pandora 3
1183KK Amstelveen
Plan route
Vrijdag 15 november 21:15 Atalante DS 3 - VHZ DS 3 De Boei
Kerklaan 32
3645EV Vinkeveen
Plan route
Vrijdag 22 november 19:15 Setumup DS 2 - Atalante DS 3 Het Spant
Larikslaan 20
2451BV Leimuiden
Plan route
Donderdag 28 november 21:00 SAS'70 DS 2 - Atalante DS 3 de Scheg
Arthur van Schendellaan 100 a
1422LE Uithoorn
Plan route
Vrijdag 6 december 21:15 Atalante DS 3 - Liusna DS 1 De Boei
Kerklaan 32
3645EV Vinkeveen
Plan route
Woensdag 11 december 20:00 VCH DS 4 - Atalante DS 3 FBK-hal
Arnolduspark 3
2132CR Hoofddorp
Plan route
Vrijdag 10 januari 21:15 Atalante DS 3 - Spaarnestad DS 13 De Boei
Kerklaan 32
3645EV Vinkeveen
Plan route
Vrijdag 17 januari 19:15 Spaarnestad DS 12 - Atalante DS 3 Yvonne van Gennip Sporthal
Sportweg 7
2024CN Haarlem
Plan route
Vrijdag 31 januari 21:15 Atalante DS 3 - AMVJ-Martinus DS 2 De Boei
Kerklaan 32
3645EV Vinkeveen
Plan route
Vrijdag 7 februari 21:00 VHZ DS 3 - Atalante DS 3 Estafette
Helsinkilaan 1
2152KG Nieuw-Vennep
Plan route
Vrijdag 14 februari 21:15 Atalante DS 3 - Setumup DS 2 De Boei
Kerklaan 32
3645EV Vinkeveen
Plan route
Vrijdag 7 maart 21:15 Atalante DS 3 - SAS'70 DS 2 De Boei
Kerklaan 32
3645EV Vinkeveen
Plan route
Vrijdag 21 maart 19:30 Liusna DS 1 - Atalante DS 3 De Waterkanten
Sportlaan 21
2161VA Lisse
Plan route
Vrijdag 28 maart 21:15 Atalante DS 3 - VCH DS 4 De Boei
Kerklaan 32
3645EV Vinkeveen
Plan route
Maandag 31 maart 19:45 Oradi/Omnia DS 2 - Atalante DS 3 Sportcentrum De Waterlelie
Dreef 7
1431WC Aalsmeer
Plan route
Datum Wedstrijd Uitslag Setstanden
Positie Team Wedstrijden Punten Sets voor Sets tegen Punten voor Punten tegen
0 Relay DS 2 0 0 0 0 0 0
0 Croonenburg DS 2 0 0 0 0 0 0
0 vc De Where DS 6 0 0 0 0 0 0
0 vv Jonas DS 3 0 0 0 0 0 0
0 Clam Dycke DS 1 0 0 0 0 0 0
0 Compaen DS 5 0 0 0 0 0 0
0 Compaen DS 7 0 0 0 0 0 0
0 vv Jonas DS 4 0 0 0 0 0 0
0 Voluit DS 1 0 0 0 0 0 0
0 Alvoco DS 4 0 0 0 0 0 0
Datum Titel  
05-04-2024Dames 3 nog steeds ongeslagenLees meer
22-03-2024D3: De kampioenswedstrijdLees meer
11-03-2024Ietwat onderschatting bij D3Lees meer
02-02-2024D3 heeft weer eens gewonnen!Lees meer
25-01-2024Winst na hard werken (D3)Lees meer
19-01-2024D3: Eenvoudige overwinning op SAS D3Lees meer
12-01-2024D3: Het samengestelde gezin weet alsnog te winnen!Lees meer
27-11-2023Moeizame start, goed herstel: D3 tegen OradiLees meer
19-11-2023D3 boekt moeizame overwinning tegen hekkensluiterLees meer
03-11-2023Mooi onderling duel tussen de damesteams van AtalanteLees meer


Bekijk meer verslagen »

« terug